PayPlus
MediRaty

Jeśli masz już wykonane badanie kręgosłupa rezonansem magnetycznym to nie zwlekaj. Zmiany typu Modic postępują z dnia na dzień. Twój kręgosłup wymaga szybkiej diagnozy i leczenia.

Zarezerwuj konsultację na naszej stronie internetowej, a my skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów. Potrzebujemy Twoje badania rezonansu magnetycznego na płycie CD wraz z opisem radiologa. Dodatkowo opisz krótko swój stan zdrowia i dolegliwości bólowe w 10 -12 zdaniach.

Wyniki Twojego rezonansu magnetycznego wraz z opisem zostaną skonsultowane i ocenione przez Profesor Hanne Albert, prekursora leczenia zmian typu Modic z Kliniki Modic w Danii.

O wyniku konsultacji powiadomimy Cię drogą listową lub za pomocą poczty elektronicznej. W przypadku gdy potwierdzone zostaną u Ciebie zmiany typu Modic i podejmiesz się leczenia ustalonego przez Profesor Albert, przedstawimy Ci indywidualny plan terapii i leczenia na wizycie w Klinice Modic Polska. Wizyta  trwa około 4-5 godzin.

Od 29.01.2022 r. Profesor Albert  diagnozuje bezpłatnie wszystkich pacjentów z aktualnym badaniem rezonansu  magnetycznym kręgosłupa.

 

Po uzyskaniu diagnozy i prognozy leczenia, koszt leczenia i terapii ustalany jest indywidualnie i oprócz konsultacji oraz przedstawieniu planu leczenia zawiera 4x 60 minut terapii laserowej.

 

REZONANS MAGNETYCZNY

 

Aby uzyskać dokładną ocenę, konieczne jest dostarczenie badania rezonansu magnetycznego badanego odcinka kręgosłupa, nie starsze niż 12 MIESIĘCY.

 

Badanie rezonansem magnetycznym w większości prywatnych klinik kosztuje ok. 450,00 PLN.

 

Ważne jest, aby rezonans magnetyczny został ustawiony tak, aby mógł zidentyfikować zmiany typu Modic.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą kliniką.

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Klinika Modic Polska

Lecznica Lekarzy Specjalistów

 

00-023 Warszawa,

ul. Widok 10

 

[email protected]

 

+48 511 037 031

Newsletter

© Klinika Modic Polska